Самбір з його «корками» можна буде об’їхати

SambirWZ
214

Самбір з його «корками» можна буде об’їхати

Ось-ось розпочнеться капітальний ремонт вулиці Коновальця у Самборі, про що так довго говорили. Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, який веде в області дорожню тему, розповів, що 6 мільйонів гривень виділив державний дорожній фонд, яким власне він і опікується, а 3 мільйони заклав бюджет Самбора. Об’їзну у бік Старого Самбора, каже пан Бучко, ми розглядаємо як об’єкт стратегічний, враховуючи те, що оновлена дорога розвантажить центральну частину міста від транзитного транспорту.

У ПЕРСПЕКТИВАХ – і ремонт вулиці Промислової, яка так само в об’їзд центру відкриє шлях з боку львівської траси до мостиської. Заразом ми перепитали у заступника голови ЛОДА, чи асфальт з Коновальця потягнеться аж до вулиці Шевченка, і почули ствердну відповідь. Хоча для того, аби все зробити до пуття, на цю дорогу бракуватиме приблизно 10 мільйонів гривень, але є надія, що і ті кошти знайдуть. За прогнозами пана Бучка, на ремонт Коновальця піде трішки більше місяця.

Треба додати трохи обивательського. Як тільки стало відомо, що вулицю будуть ремонтувати, замість того, аби порадіти, з’явилися критики з числа громадських активістів. Кажуть, що перед тим, як стелити новенький асфальт, треба було поміняти усі підземні комунікації як от водяні, каналізаційні чи водяні труби, що від давності можуть рватися. Інакше – це не по-господарськи. Ми згідні абсолютно, але якщо на тому відтинку міняти усе підземне комунальне царство, то на ремонт самої дороги грошей уже не буде… І так зле, і так недобре?

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити