Самбір пустив по кругу маршрутне таксі. Пільговики їдуть безкоштовно

SambirWZ
252

Самбір пустив по кругу маршрутне таксі. Пільговики їдуть безкоштовно

У Самборі давно говорили про те, що треба пустити вулицями міста маршрут, який би обслуговував пенсіонерів, немічних, школярів. Бо місто розростається і добиратися з одного кінця в інших доволі проблематично. Колись їздили такі собі «Ліази», або як їх у народі називали, «стодоли» і пасажирів ніколи не бракувало…

У четвер відбулася презентація першого рейсу. Група пасажирів  зібралася наприкінці вулиці Шухевича в очікуванні першого рейсу. Прибули міський голова Тарас Копиляк, керівник АТП-14608 Іван Романяк, щоб прозвітувати про те, що прохання виконали. Але розпочалося трохи з іншого. Тамтешня мешканка була ображена на владу та перевізника, мовляв, так багато разів просила пустити рейс, а все зволікалося. Коли почула запевнення гостей, що бажання нарешті втілилося у життя, інше перепитала: а чи це буде тільки перед виборами, чи назавжди. Почувши, що назавжди, заспокоїлася. Хоча чи буде той рейс, чи ні, залежить не від мера, а від пасажирів. Будуть їздити – буде рейс, бо ніхто повітря катати не збирається. Поки ми собі отак гуртом говорили, рейсовий автобус, згідно з графіком, вирушив без нас. Довелося наздоганяти його і повертати за VIP-пасажирами. Крім нас, туди ж і інші вмостилися. Тарас Копиляк розповів, що всі пільгові категорії громадян їздитимуть у маршруті безкоштовно. Інші – за чотири гривні. Ціну назвав Іван Романяк, але міський голова попросив його узгодити з… Дрогобичем. Бо там начебто лише три гривні у міських маршрутках. Нам важко збагнути, які почуття переповнювали Тараса Васильовича та Івана Миколайовича, бо вони і не пригадують, коли востаннє їздили громадським транспортом, але нам справді було приємно, бо відчули з настроїв пасажирів, що транспортна новинка їм сподобалася.

А зараз розповімо вам, якими вулицями ми їхали і якими будете їздити ви. Розпочали з вулиці Шухевича і поїхали у бік комунгоспу, завернули на Перемишльську у бік Шевченка. Звідти на вулицю Торгову (біля ринку), минувши яку опинилися на Василя Стуса, а далі – на Козацьку  попри Пенсійний фонд, на Грушевського до «Нового Світу», шматочок Коновальця – і поворот на Глінки. За десятим садочком – на Набережну до виїзду на вулицю Івана Франка. І тією ж вулицею – на Валову. Тобто, з центром міста по суті справи з’єднали два мікрорайони – наддністрянщину та Шухевича. Коли подорожували, то говорили і про імовірні зупинки, хоча вони будуть мінятися в залежності від того, де буде бажання самих пасажирів. Хоча уже намітили. «Ранок»  на Шухевича, комунгосп, інфекційна лікарня, початок Торгової, СШ №10, Пенсійний фонд, «Новий світ», дитячий садок №10 і так далі… Гадаємо, має бути зручно. Час відправлень нового рейсу з початкової точки 8.15, 12.00, 17.00. Тобто, лише тричі удень. Рейси, які пішли, наразі проходять випробування і час може змінюватися на прохання пасажирів. Так вирішили у владі та на автопідприємстві.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар