Самбірську лікарню припіднесли до рівня крутих

SambirWZ
38

Самбірську лікарню припіднесли до рівня крутих

Львівська область стала першим регіоном в Україні, яка визначилася із мережею багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування (БЛІЛ), які мають надавати медичні послуги цілодобово і мати спеціалістів та обладнання для роботи в такому режимі. У переліку – дев’ять лікарень.

“Формування спроможної мережі багатопрофільних лікарень – важливий етап трансформації системи охорони здоров’я. Йдеться про найсильніші лікарні регіону. Вони мають бути доступні для населення та надавати якісні медичні послуги. Ми підтримуємо колег з Львівської області, які перші взяли на себе відповідальність та визначили перспективні лікарні, які в рамках поточної мережі стануть потужними центрами, щоб українці отримували якісну медичну допомогу», –зазначила міністерка охорони здоров’я України Зоряна Скалецька.

Як пояснила голова госпітальної ради, директорка департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак, у цих лікарнях будуть концентрувати надання допомоги пацієнтам, які потребують інтенсивного лікування, ургентних хірургічних втручань. Усі інші лікарні залишаться планового лікування, реабілітації, паліативного або сестринського догляду. Тепер найголовніше – до числа таких крутих лікарень потрапила і Самбірська. Є надія, що у нас тепер все буде не так, як було раніше, а в рази краще.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити