Самбірські Білини потурбували обласних очільників

SambirWZ
154

Самбірські Білини потурбували обласних очільників

Одного разу ми розповіли читачам, що дорожники почали ремонтувати дорогу Мала Білина-Залужани, а тамтешній фермер Іван Кільган ударив на сполох, мовляв, цей напрямок не дуже комусь потрібний. Потрібен інший – з Гордині до Малої та Великої Білини. Але майстри зникли взагалі.

Іван Степанович зібрав підписи земляків під листом до голови ЛОДА Олега Синютки та голови Львівської облради Олександра Ганущина.

Жителі сіл Мала та Велика Білина просять вашого втручання у вирішення нашої давньої проблеми. Завдяки вашим старанням провели ремонт дороги через сусіднє село Гординя. Згодом майстри почали знімати старий асфальт у напрямку з Малої Білини до Залужан. В облавтодорі до нього дослухалися, однак потрібну нам дорогу з Гордині до Малої та Великої Білини ніхто не збирається ремонтувати. А шлях у цей закуток такий, що уже маршрутні автобуси не їздять. Принагідно хотіли б нагадати, що з території наших сіл щодоби викачують 100 тисяч кубів газу у загальнодержавну газову систему”.

Доводимо до вашого відома, пишуть мешканці збідованих сіл, що ми рішуче налаштовані діяти і, якщо у вересні не будуть ремонтувати цю дорогу, будемо змушені вдатися до неординарних заходівперекрити шлях машинам, що обслуговують газове родовище та насосноперекачувальну станцію.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар