Самбірські обранці не встигли з вимогою до Києва припинити знущання над споживачами газу

SambirWZ
173

Самбірські обранці не встигли з вимогою до Києва припинити знущання над споживачами газу

У той вівторок, коли сесія Самбірської міської ради не відбулася, коли слухачів було більше, ніж обранців, товариство поспілкувалося на насущні теми. Зокрема, Володимир Мурайко з “Батьківщини” підняв проблему імовірного введення абонплати за газ для споживачів.

ВІН свідомий того, що від звернення до київських чиновників однієї окремо взятої ради нічого не зміниться, але й мовчати годі. Якщо усі обранці місцевих рад, каже пан Володимир, ударять на сполох, то у Києві неодмінно почують і задумаються. Тим паче, простий смертний, коли стане заручником нових квитанцій, не буде розбиратися, хто йому їх намалював, а буде справедливо ґнирати на владу, у тому числі і місцеву, яка била себе в груди, що буде захищати нарід. Тему учасники ратушного зібрання сприйняли як правильну і звернення мають підготувати… Хоча уже ввечері ЗМІ повідомили, що Комісія з регулювання тарифів, яка й накидувала нам той “зашморг” на шию, цофнула взад, обіцяла, що цю паскудну і обов’язкову норму для споживача відмінять.У понеділок абонплату таки відмінили. Та чи надовго?

Одначе у всій цій історії є один позитивний момент: як тільки стало відомо, що нам пропонують ще одну квитанцію, і чиновники у столиці, і депутати, і інші виказали своє “фе”. Робили це аргументовано, і  ефект є. Отож бо й кажу: можна у нашій державі  чогось добиватися, коли не мовчати… Якщо ви пильнуєте за світовими новинами, то обов’язково звернули увагу: коли якісь суми тарифів підростають, люд дружно виходить на вулиці. У нас же підвищення в ціні усього на світі відбувається постійно, але споживач з останнього лізе і платить… Абонплату за газ відмінили… До абсурду дійшло б: плата “за лічильник” не входила б у розмір субсидій, які не дають нам померти голодною та холодною смертю. І друге: навіть з помешкання, де ніхто не живе, не користується газом узагалі, абонент все одно мав платити. Напрошується дивне порівняння: якщо не купуєш хліба, бо не хочеш, то все одно за нього мусиш платити – бо чому не купуєш?

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар