Самбірщина вкотре в аварійних дорогах

SambirWZ
162

Самбірщина вкотре в аварійних дорогах

Так у нас тепер є, що без звернення місцевої влади до дорожніх чиновників, нічого з місця не зрушиш. Минулого тижня спільне звернення з вимогою до Служби автомобільних доріг Львівської області підписали голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова райдержадміністрації Микола Фрей та депутати Львівської обласної ради від Самбірщини.

Станом на 10 квітня, Служба автомобільних доріг як балансоутримувач після завершення зимового періоду не відремонтувала жодного кілометра доріг державного та місцевого значення на території району. На автошляхах району утворилася вкрай небезпечна аварійна ситуація, автоперевізники постійно скаржаться на поломки транспорту.

На території району знаходиться 101,1 км автомобільних доріг державного значення, 378,0 км  доріг місцевого значення. Практично нема проїзду на дорозі державного значення Львів-Самбір. Вкрай незадовільне покриття в напрямку Самбір – Дрогобич, у бік Мостиськ та Борислава. Сьогодні можливий безпечний проїзд лише зі Самбора у бік Турки. Враховуючи ці обставини, керівництво Самбірського району разом з обласними депутатами у своєму зверненні наполягають на терміновому проведенні невідкладних ремонтних робіт на автошляхах району за рахунок коштів, що передбачені на експлуатаційне утримання доріг загального користування.

Наприкінці минулого тижня Львівщині визначили дороги, які цьогоріч відремонтують за кошти обласного бюджету. Так, на ремонти доріг загального користування та комунальних доріг Самбірський район отримав 3,7 млн. грн., Дублянська ОТГ – 1,3 млн. грн., Старосамбірський район – 3 млн. грн. За інвестиційні кошти відремонтують деякі ділянки доріг.  Крім того, за кошти від митних платежів цьогоріч полагодять дорогу Львів-Самбір.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар