Самбірщина приєдналася до всеукраїнської акції на підтримку медиків

SambirWZ
213

Самбірщина приєдналася до всеукраїнської акції на підтримку медиків

В Україні склалася ситуація, якої немає в жодній країні світу:  кожна п’ята людина, яка захворіла на коронавірус в Україні – це медичний працівник. Кожен медик, який захворів, повинен мати підтримку від держави і повинен бути застрахований.

Проте влада повністю провалила підготовку до епідемії коронавірусу в Україні й не забезпечила належного захисту для медичних працівників. У лікарнях не вистачає захисних костюмів та респіраторів, не проведено виплату 300% надбавок медикам, які борються з COVID-19. Медики самі виявилися беззахисними перед хворобою.

Оскільки влада не змогла забезпечити лікарів елементарним захистом, в Україні має бути передбачене страхування медичних працівників та відповідні виплати у разі їх інфікування, а в окремих випадках – смерті.

Однак, провладна більшість у Верховній Раді  проголосувала  за цинічний законопроект, яким визнала, що буде захищати лише  тих медиків, які отримали інвалідність. В Україні захворіло понад дев’ятнадцять тисяч людей, але жодному не встановлена інвалідність.

19 травня 2020 року партія «Європейська Солідарність» розпочала акцію збору підписів на підтримку законопроекту щодо обов’язкового страхування медичних працівників, які захворіли на коронавірус. До акції приєдналися працівники медичних закладів Самбірщини.

Самбірська РО «Європейська солідарність» закликає усіх небайдужих підписатися під зверненням до президента, прем’єр-міністра та голови парламенту з вимогою: забезпечити лікарів засобами індивідуального захисту, виплатити їм 300% надбавки, внести на розгляд Верховної Ради законопроєкт щодо обов’язкового страхування медиків у разі захворювання на коронавірус, а не ефемерної інвалідності.

Разом ми захистимо наших лікарів, а вони захистять кожного з нас!

Микола Фрей.

Вас це може зацікавити