Самбірянин Ігор Леньо врятував самогубця від загибелі

SambirWZ
42

Самбірянин Ігор Леньо врятував самогубця від загибелі

Признатися, ми й не знали, що самбірянин і активіст Ігор Леньо служить у Львівській поліції. І досі не знали б, якби не випадок, що воднораз зробив його героєм. 

МОЖЕ й слово «герой» не дуже доречне, бо в правоохоронних органах такі ситуації трапляються, але гріхом не розповісти. Так ось, у Львові вночі випадковий перехожий повідомив стражам порядку, що на колії сидить чоловік, очікуючи поїзда, аби кинутися під колеса.

Інспектори Ігор Леньо та Тарас Возний приїхали на місце, однак не одразу змогли знайти чоловіка, який навмисне заховався від сторонніх очей. Знайшли! Спочатку чоловік не зізнавався, що хоче скоїти самогубство, однак таки розповів, що хоче кинутися під потяг. Інспектори попросили його відійти від колії, але натомість почули агресію. Коли ж до них наблизився потяг, чоловік спробував стрибнути, однак поліцейським вдалося його втримати і доставити в лікарню. Життя врятоване! Я психолог за освітою і одразу зрозумів, що хлопець мав серйозні наміри. Якби він хотів привернути увагу, то спробу робив в такому місці, де його б хтось побачив, сказав пан Ігор.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити