Самбіряни подарують Львову «Матч зірок»

SambirWZ
189

Самбіряни подарують Львову «Матч зірок»

Баскетбол у Самборі не на стільки популярний, як футбол, і не на стільки фінансово вибагливий, але вартує подивитися… Тим паче, цей вид спорту у нас доволі активно культивується і, маємо підозру, завдяки шанувальнику спорту, заступнику міського голови Святославу Ухачу…

За його словами, склад дорослої команди поповнили ті, які свого часу займалися в ДЮСШ. Наша спортшкола, до слова, завдяки іменитим тренерам має добрі традиції. А останнім часом до традицій додалися й знані перемоги. Команда вигравала традиційний кубок Шухевича, має успіхи в чемпіонаті Західного регіону України, а 2019-го була чемпіоном області.

26 січня взагалі відбудеться грандіозна подія – Федерація баскетболу Львівщини проводить «Матч зірок». Цікава річ: баскетбольні статисти за якимись своїми параметрами і за підсумками усіх попередніх ігор визначають найефективніших гравців. Так ось, до числа визнаних «зірок» потрапляють самбіряни Володимир Яцковський та Олег Юзефчик… Це уже рівень! Але тут виникає ще одна заковика: виявляється, два наші, з двома однаковими «прописками» будуть капітанами двох різних команд і гратимуть один проти одного… Зрештою, як і розділять поміж собою усіх інших наших баскетболітсів. Тому, вважайте, «Матч зірок» зробить у Львові Самбір – респект! І ми були б уже геть неправі, якби не назвали поіменно тих, хто продовжує добрі традиції самбірського баскетболу. Михайло Курса, Василь Поляков, Руслан Гембусь, Артем Следюк, Андрій Денека, Андрій Мелень, Олег Юзефчик, Роман Антоняк, Віталій Волошин, Богдан Сим, Олег Галяс, Василь Чижо, Ростислав Вдов’як, Дмитро Продиус, Андрій Бальовський (до речі, новий президент БК «Самбір»), Тарас Ногавиця, Олександр Бартоломєєв, Віталій Луцишин, Віталій Мінькевич, Володимир Яцковський, Володимир Титар, Павло Балицький. Як прокоментував склад БК «Самбір» Святослав Ухач, це уже не просто спортивна команда, це середовище однодумців, налаштоване виключно на перемоги. Оскільки імениті баскетболісти визнали нашу газету своїм інформаційним спонсором, вважаємо за честь розповісти про інших спонсорів. Отож, команді активно допомагають підприємницькі структури «Гарбуз», «Шипшина-Самбір», «Самбірський Квас», «Hensfort», «Texno citi».

Роман ПОГОНИЧ.

 

Вас це може зацікавити