Самі свою ж хірургію і вбережемо…

SambirWZ
196

Самі свою ж хірургію і вбережемо

Тема збереження хірургії у Старому Самборі набирає обертів. Недавно з цього приводу говорили на нараді у голови РДА Петра Назара, ще раніше – на сесії районної ради. Певна річ, безгосподарне приміщення вабить злодійчуків і з цим треба щось робити…

Голова райради Тетяна Терлецька оголосила той факт, що депутати затвердили, приймаючи бюджет, 100 тисяч гривень на охоронців, але наразі використати цю суму не можуть. Об’єкт не є районним, а належить департаменту капітального будівництва ЛОДА. Ці гроші можуть перекинути їм, вони мають додати щось своє і найняти сторожів. Ось така арифметика. Наразі Львів не реагує на звернення з гірського району. Свого часу, варто нагадати, генеральний директор центральної районної лікарні Іван Медвідь був у губернатора Маркіяна Мальського, який дав  доручення деяким службам, але цього посадовця уже нема, нового ще не призначили, а тому, як видається, питання зависло у повітрі.

Старосамбіряни теж перейнялися збереженням об’єкту і одного разу нам зателефонував місцевим пан, аби наша газета озвучила його ініціативу. В районі є немало партій, громадських організацій, активістів. Чому, каже, не можна написати графік, аби по два свідомі громадяни постійно і безкоштовно приходили на чергування. Якщо місцеві крадії будуть знати, що об’єкт під охороною, то й не полізуть. Наш співрозмовник, якби не був на пенсії, то сам би ходив… Ідея, звичайно, фантастична, але ми пообіцяли її озвучити.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити