Самі собі помогли…

SambirWZ
251

Самі собі помогли…

Ми писали не так давно про те, що у Нижанковичах буде оновлений дитячий садок – селищна рада стала переможцем обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку. Проект реконструкції будівлі колишньої аптеки під дошкільний навчальний заклад отримав високу оцінку комісії та надію на фінансування…. Повна проектна вартість робіт становила понад 150 тисяч гривень. Гарантами співфінансування була районна рада та фірма “Еко-Оптіма” (директор Максим Козицький). Фірма свою частку коштів внесла одразу ж, бюджетних грошей довелося чекати довго.

Чому ми при підносимо цей факт, як дуже важливий. Бо у селищі, і Богу дякувати, багато дітей, а маленькі кімнати двох корпусів заледве усіх вміщають. У черзі – понад три десятки сімей. Селища рада знайшла вихід – реконструювати під дошкільний заклад  приміщення колишньої аптеки, самотужки виконають малярські роботи, відремонтують підлогу. І нині вже є впевненість, що в новому навчальному році вихованці нижанковицького “Колоска” будуть “жити” у комфортному приміщенні, бо гроші на продовження робіт знайшлися.

Наприкінці грудня депутати Львівської обласної ради внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік. І за ініціативи депутатів від “Самопомочі” Нижанковичам  виділили 150 тис. грн на реконструкцію аптеки. За ці гроші мають зробити новий дах, замінити вікна та двері. Підтримка цього проекту, вважають депутати,   красномовний приклад того, що громада може вирішувати різні проблеми, якщо проявлятиме ініціативу й шукатиме шляхи для розвитку. Принагідно слід зазначити, що компанія “Еко-Оптіма” не вперше надає співфінансування місцевим громадам району для вирішення важливих питань.

 

Оксана ПЕТРІВСЬКА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар