Сапери випробували кульчицькі озера

SambirWZ
219

Сапери випробували кульчицькі озера

Ми уже звикли за час війни з Росією, що на мирній території військовикам – повне сприяння. Тому факт, про який розповів голова Самбірської районної ради Віталій Кімак,  здивував.

Самбірські сапери хотіли випробувати свої понтони, човни і все таке інше, чого не випробуєш без водного плеса. Знайшли озера десь у Яворівському районі, але не на території військового полігону. І що ви думаєте, тамтешній війт, зачувши про бажання самбірських військовиків провести навчання, відмовив, мовляв, у вас багате Міністерство оборони, нехай нам платить. Сапери образилися на таке ставлення, звернулися до своєї районної влади, а вже у “білому домі” знайшли озера на території Кульчицької сільради. Війт Степан Ількович охоче погодився пустити саперів повчитися на своїй території, а офіцери на знак вдячності покатали владу на своїх понтонах.

В обласній раді зацікавилися, яка сільська рада Яворівщини не дозволила нашим саперам провести навчання.

…Ще задовго до війни нашого репортера запросили на приблизно такі ж навчання саперів на базі, що на вулиці Чорновола. Дуже цікаве дійство, більше того, огрядна фігура кореспондента легко влізла у якийсь люк якоїсь машини і я навіть подумав про те, що ще не втрачений для війська. Але на той час все це була виключно розвага. Хто міг подумати, що ця техніка ще колись знадобиться для навчань перед боями на справжній війні.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар