Свої та чужі під склепінням однієї ратуші

SambirWZ
146

Свої та чужі під склепінням однієї ратуші

Читачі “Високого Замку” уже знають, що головний юрист самбірської ратуші Роман Пицик, маючи рішення суду про поновлення на посаді, повернувся.

Не треба бути глибоким аналітиком, щоб, знаючи характер мера Юрія Гамара, спрогнозувати наступне: Роман Євгенович буде під пильним позіром очільника міста. Так і є: у перші дні поновлений писав всілякі пояснювальні… Юрій Петрович залишається вірним своїй звичці: пильнувати за дисципліною тих, хто йому, м’яко кажучи, не дуже імпонує… Іншими словами, Романа Євгеновича посилають тими ж стежками, що ними уже йде гуманітарна заступниця Наталія Зремяк, яку суд поновив, але на посаді вона радше формально, ніж сповна віддає себе волі змінити Самбір.

Довелося переміститися на іншу посаду Володимиру Процайлу, який за час вимушеної відпустки Романа Пицика керував правом у ратуші. Йому знайшли посаду завідувача відділом комунального майна. Мер продемонстрував, що своїх не кидає… Хоча не таємниця, що свого часу своїми були і Наталія Зремяк, і Роман Пицик, але то уже історія…

І щоб не повертатися до кадрових перипетій в ратуші, скажемо, що на 30 травня намітили сесію міської ради і обранці нарешті розглянуть кандидатуру Володимира Мурайка, який від зими “йде” на посаду секретаря ради. Відбулася зустріч більшості, на якій Володимир Іванович підтвердив свій намір покерувати містом, а рішення більшості, яке вона прийняла давно, ніхто не відміняв. Просто питання не вносили у порядок денний протягом трьох місяців. Місцеві аналітики розділилися у прогнозах. Одні кажуть, що більшість може не підтримати Володимира Івановича, інші абсолютно переконані у протилежному, але Самбір є Самбір і у ньому можливі будь-які непередбачувані сценарії.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар