Світлофори переналаштовані, а водії і далі ґнирають

SambirWZ
197

Світлофори переналаштовані, а водії і далі ґнирають

Про світлофорне диво, встановлене у Самборі біля «Літа», ми писали минулого разу, згадавши, що як тільки воно з’явилося, ми зателефонували в СКП «Об’єднане» з проханням ліпше придивитися до цієї дорожньої вакханалії, бо і водії, і пішоходи розгубилися. Нам обіцяли виправити ситуацію…

БОГУ дякувати, минулого тижня з’явилося офіційне повідомлення ратуші. Звучить воно так: «Відрегулювали роботу світлофорів. Адміністрація СКП «Об‘єднане» повідомила про зміну циклограм сфітлофорного обладнання. Нагадуємо, що до сьогодні світлофори працювали у тестовому режимі, вивчався трафік. Враховуючи усі побажання, щоб досягнути максимальної зручності, оператори змінили налаштування. До водіїв та пішоходів звертаються із проханням й надалі повідомляти про незручності у роботі для подальшого регулювання обладнання.

Варто відзначити, що надходило багато запитань щодо взаємодії з пішохідним світлофором навпроти ТЦ «Літо». У СКП пояснюють, що згаданий світлофор є виключно для пішоходів. Водії ж не зобов‘язані на нього дивитися, оскільки за правилами дорожнього руху повинні збавити швидкість авто перед встановленим там знаком пішохідного переходу, і зупинитися за наявності людей на дорозі».

Знавці дорожньої справи не найкраще відреагували на це повідомлення прес-служби міської ради і знову кажуть, що щось не так. Зрештою, ми промоніторили міркування водіїв у соціальних мережах, а ті далі нарікають.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити