Села довкола Місткович берегтимуть свої пожежники

SambirWZ
158

Села довкола Місткович берегтимуть свої пожежники

У Містковичах, які увійшли до Бабинської об’єднаної громади, за участі представників влади та громади, відбулося представлення нової місцевої пожежної команди. Їй знайшли прихисток у приміщенні адмінбудинку колишньої Містковицької сільради. А для пожежної техніки навмисне звели гараж.

На реконструкцію, добудову, навчання пожежників та придбання для них спецодягу взяли кошти сільського бюджету – 200 тис. грн. Надали рятувальникам і службовий автомобіль. Утримання пожежної частини відбуватиметься коштом  громади. Треба сказати, відколи округа об’єдналася, голова громади Світлана Несторяк доволі грамотно попровадила господарку, на яку і гроші з’явилися. Зокрема, крім пожежної, придбали і іншу техніку для комунальних потреб. Треба сказати, не було б об’єднання – не було і пожежників… Залишається додати, що значущості події додала присутність губернатора Олега Синютки.

Поповнився автопарк і самбірських пожежників: там освятили автомобіль, який передали рятувальникам колеги з гміни Ясло. З обновкою господарів та гостей привітали керівники міста і району Юрій Гамар, Віталій Кімак, Микола Фрей. За словами начальника відділу ДСНС Олега Хім’яка, польські колеги передали і деякі засоби та оснащення.

 

Юрій БАРНА.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар