Сильна Самбірщина

SambirWZ
159

Київ, і це зрозуміло, став «столицею» чемпіонату України з гирьового спорту і скликав усі області. А нам приємно, що збірну Львівщини представляли і наші силачі Олег Кузбит, Володимир Петриняк, Іван Намачинський, Микола Драган.

У КОМАНДНІЙ естафеті область завоювала 3 місце, а у особистому заліку Володимир Петриняк взяв третю сходинку серед юніорів у ваговій категорії до 85 кілограмів. Микола Драган – перше місце серед юніорів у ваговій категорії до 95 кілограмів та вперше виконав норматив Майстра спорту України з гирьового спорту. Варто сказати і про наставників наших лідерів. Олега Кузбита, Володимира Петриняка та Івана Намачинського тренує знаний на наших теренах гирьовик Роман Мних – Майстер спорту, а Миколу Драгана – Василь Світлик та Володимир Яким’як. Ще одна радісна новина – Микола здобув право представляти українську збірну на чемпіонаті Європи у Німеччині. Фінансово спортсменам Самбірщини допомагали управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА та сектор з питань молоді та спорту Самбірської РДА.

Варто нагадати, що трохи раніше наші гирьовики показали клас і на відкритому чемпіонаті Асоціація гирьового спорту України на Рівненщині. В особистому заліку Олег Кузбит зайняв перше місце серед юніорів у ваговій категорії до 74 кілограмів, Володимир Петриняк – третє серед юніорів у ваговій категорії до 87 кілограмів, Іван Намачинський – перше місце серед юніорів у ваговій категорії до 68  кілограмів. Микола Драган – «золото» серед юніорів та друге – серед дорослих у ваговій категорії до 95 кілограмів. Це наш вклад у те, що Львівщина на цьому престижному турнірі стала переможцем.