Син матір задушив,

SambirWZ
254

Син матір задушив,

а правоохоронцям розповідав, начебто немічна сама на долівку кілька разів падала

Свого часу ми собі кепкували з того, що померти просто так – без усіляких формальностей – експертиз, розтинів, фотографування покійника та візиту поліцейського, у нас не можна. Така процедура, з нашої точки зору, ускладнювала родичам і без того печальну ситуацію. Хоча і визнавали, що рація у нововведеннях є, бо хтось когось може убити, а потім видати це за невинну смерть. Тобто, прикрити злочин… Ми пригадали про це тому, що у Самборі трапився випадок, коли син хотів утаємничити убивство матері…

Самбірським поліцейським стало відомо від 33-річного онука про смерть 82-річної бабусі. Про це заявнику розповів його батько – інвалід другої групи, який жив зі старенькою. З його пояснення, мати довго хворіла, останнім часом взагалі була немічною – не могла самостійно пересуватись. Опівночі вона начебто упала в коридорі. Син підняв її, переніс до кімнати, вклав у ліжко, а сам пішов спати. Ближче до ранку чоловік прокинувся начебто від того, що почув, як щось грюкнуло. Зайшов до кімнати, побачив, що мати лежить на підлозі. Знову вклав стареньку в ліжко та заснув сам, а зранку збагнув, що мати померла. Про печальну новину повідомив сусідів та родичів.

І хоч оповідка виглядала правдоподібно, однак тіло старенької скерували на розтин, а вже після того вилізла на світ інша передісторія смерті. Медики зробили висновок: ушкодження, які виявили на тілі, свідчили про те, що перед смертю покійній завдали тілесні ушкодження, а виявлені на шиї сліди свідчать про те, що жінку задушили. Працівники поліції невдовзі з’ясували, що ж насправді відбувалося. Ввечері син прийшов додому напідпитку.  Слово за слово, і вчинилася з матір’ю сварка. Спочатку син наніс старенькій кілька ударів, а потім задушив… Але, щоб оправдати нелюдський  вчинок,  придумав казку про падіння матері на долівку… Чоловікові загрожує за умисне вбивство позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар