Синютка думав, що горянам вистачає доброї дороги до Львова і вітряків над головою

SambirWZ
70

Синютка думав, що горянам вистачає доброї дороги до Львова і вітряків над головою

Голова Старосамбірської РДА Іван Грись звітував перед громадою та губернатором Олегом Синюткою. Причому, як видається, звіт перед шефом – справа трепетніша… Зрештою, особливо звітувати не було про що, оскільки Іван Михайлович при владі лиш кілька тижнів.

ТРАДИЦІЙНО ми не будемо втомлювати читача цифрами зростання та позитивними тенденціями, хоча, якщо вивести щось спільне у тій розмові, то влада каже, що за три останні роки зробила для народу більше, ніж за чверть століття попередніх місцевих владоможців. Може й так, не сперечаємося… Нас звикло цікавив рівень запитань до керівника області… Питали люди про судову систему, зокрема і про малу кількість суддів у нашому краю, від чого страждають усі… Згадали недобудований хірургічний комплекс у Старому Самборі. Особливий пункт – незаконні рубки. Олег Синютка згадав, що у нас надто багато крадуть, а пилорами хтось «кришує». Йшла мова і про земельні ділянки для воїнів АТО, а ще про ситуацію, про яку уже давно говорять, – кілька сімей звели свої будинки, а підключитися до світла не можуть. Одна з погорільців у райцентрі знову нагадала губернаторові про свої проблеми, а ті, які переймаються дорогами, додали і свого… Сказати, що ці питання нові, не можна… В одному місці керівник ЛОДА пішов на відвертість і зізнався, що раніше думав собі, начебто бойкам для повного щастя вистачить дороги до Львова і вітряків, ач ні…

Загалом, розмова, була миролюбна, шеф області очільника Старосамбірщини не бештав і тим самим показав керівній громаді району, що має до пана Грися високий рівень довіри. А народний депутат України Андрій Лопушанський, який приїхав, щоб висловити підтримку голові РДА, довго говорив про одного з кандидатів у Президенти, але одна його фраза вартує уваги: нам треба подякувати Івану Михайловичу, що погодився піти на таку посаду. І це правда, бо нині не так вже й просто, та ще й перед виборами Президента, знайти охочого покерувати складним районом.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар