Скажена лисиця галас здійняла

SambirWZ
119

Скажена лисиця галас здійняла

Чого тільки на Старосамбірщині нема? Африканська чума – була, корупціонери – були, тепер нам тільки лисячого сказу не вистачало.

Біда з’явилася у селі Тарнава. В «білому домі» засідала державна надзвичайна комісія, яка й вивчала проблему введення карантинних обмежень у селі з прилеглою територією, польовими та лісовими масивами у зв’язку із захворюванням на сказ лисиці.

Комісія визнала неблагополучним щодо сказу с.Тарнава та прилеглі території і встановила карантинні обмеження. Заходами щодо профілактики та ліквідації захворювання тварин на сказ передбачена вакцинація всього наявного поголів’я ВРХ, ДРХ, коней, собак та котів, забезпечення клінічного огляду, карантинування тварин та епізоотичного розслідування кожного випадку підозри на сказ або покусів людей. Керівники мисливських господарств мають вжити заходів щодо зниження чисельності лисиць шляхом їх відстрілу та з наступною доставкою патматеріалу до лабораторії ветеринарної медицини. На цій території заборонили ліцензійний відстріл диких тварин, їх відлов і вивіз.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар