СКАНДАЛ! У Старому Самборі

SambirWZ
229

СКАНДАЛ! У Старому Самборі

До вояків АТО «приписали» працівників міськради, сина депутата, похресника екс-мера і навіть прокурора

Скандал виник у Старому Самборі. Причому там, де, здавалося б, його і близько не мало бути, бо мова йде про земельні наділи для вояків АТО. Коли в тамтешню “ратушу” прийшли новий мер та обранці, то земельна комісія несподівано  надибала на цікаві факати.

Попередники роздавали пляци солдатам, а попри нихвділили і тим, хто в принципі до війни не має жодного стосунку. Таких нарахували вісім. При цьому, твердили потім депутати, на одного воїна мало припадати 10 арів, а оскільки у тему влізлилівілюди, то й розмір пляцу зменшився до 6 арів. Цікаво, що за документацію з розробки кварталу забудови заплатили кошти з міського бюджету. Все благородноце подарунок воякам АТО від вдячних мирних мешканців. Але якщо врахувати, що у список потрапили непричетні до АТО, то вони нечесно скористалися цієї пільгою. Міський голова Ігор Трухим розповів, що земельну ділянку на землях вояків АТО отримала працівниця ратуші, чоловік працівниці ратуші, похресник ексмера, син одного з попередніх та нинішніх депутатів, дочка колишнього депутата і навіть прокурорЗвичайно, кожен раз у житті має право на шмат землі, але нам, як і депутатам, дивно, що люди на таке пішли. Дивно, що попередній мер Іван Грись як досвідчений чиновник на землю вояків АТО (свята тема!) підселив ще когось. Іван Михайлович, гадаємо собі, настільки мудрий, що міг би приховати своє бажання дати пляци наближеним так, аби ніхто не здогадався, алеударив у штангу”. У Старому Самборі такешилоу мішку ніхто не сховаєНа захист тих, хто отримав пляци, виступив один із депутатів, син якого отримав землю. Він сказав, що син служив у Києві, заробив собі якусь хворобу, а тому має право на землюЦей аргумент обранці не сприйняли як серйозний і дружно проголосувати за те, щоб звернутися у суд і анулювати акти на землю, які уже встигли виробити імовірні забудівельники з числа тих, які на війні не були. А у черзі на отримання землі у райцентрі чекає ще з десяток солдатів.

Окрилені першим успіхом у справі ревізування діяльності попередньої влади, депутати вирішили провести незалежний фінансовий аудит ради  та інвентаризацію земель.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар