Скриньки заможності біля церков

SambirWZ
22

Скриньки заможності біля церков

Свого часу до нас зверталися  мешканці Самбора з проханням підняти тему, яка видається їм серйозною. І ми підняли, бо справді, у багатьох заможних домівках залишається одяг, взуття, старі меблі і таке інше. Для одних – це непотреб, для інших – знахідка.

ПРОСИЛИ люди, щоб було таке приміщення, куди б це можна було зносити, щоб потім бідні забрали. Ми виступили з такою ініціативою, але відгуків у серцях це не здобуло, бо байдужість, на жаль, бере верх не тільки у цьому, а й у багатьох інших сферах життя.

На щастя, з’явилося у місті щось на зразок втілення цієї ідеї – біля деяких церков встановили так звані контейнери, у які люди можуть скинути те, що для них зайве. Ініціатори – місцеві священики, просять про одяг, взуття та книжки. Ми ще не знаємо, чи активність сягнула апогею, але сам факт уже вражає. Будемо вірити, що небайдужі парафіяни таки звикнуть до ноу-хау і приноситимуть до «скриньки» те, що допоможе одягнутися та взутися іншим. Священики лиш просять не кидати у ящики повний непотреб, бо не думайте, що наші незаможні уже на стільки бідні.

Вікторія ГАРБАДИН.

Вас це може зацікавити