Скільки маємо потенційних голів адміністрації, наразі таємниця

SambirWZ
250

Скільки маємо потенційних голів адміністрації, наразі таємниця

Боротьба на конкурсній основі за крісло чотирьох голів РДА Львівщини вийшла на фінішну пряму – прийом заяв на праце-влаштування закінчився, повідомили в ОДА.

 

агадаємо, після обрання голови Самбірської РДА Олега Домчака на посаду голови бюджетної комісії обласної ради місце очільника Самбірщини стало вакантним. Дивовижно, але того ж дня, коли Олег Іванович був обраний на поважну посаду в область, на не менш поважну посаду, але у Старосабірському районіголови райради, обрали першу заступницю пана Домчака Тетяну Терлецьку

До участі у конкурсі на посади голів РДА  зареєстрували 26 осіб. Скільки з них претендує на Самбірську, дуже складно сказати, бо інформація засекречена. Наразі владні коридори називають кілька імен – перший заступник голови РДА Микола Фрей, помічник-консультант народного депутата України Ігор Несторак, Степан Рудницький, який працював у Дрогобицькій РДА (всього начебто 7). Більше прізвищ наразі не знаємо. Вже з наступного тижня претендентів на посади чекає другий етап відбору – комп’ютерне тестування, а ще після того буде співбесіда. Справжнісіньке “сито”.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар