«Смільницю» теж «окупували» «євробляхарі»,

SambirWZ
79

«Смільницю» теж «окупували» «євробляхарі»,

а поліція завчасу попередила про відповідальність

У неділю невдоволення власників машин з іноземною реєстрацією вилилося у масові акції на кордоні. Люди висловлюють своє обурення і іншого шляху довести свою правду не знаходять. 

МИ ПИЛЬНУВАЛИ інформаційне поле того дня зі самого ранку, але серед тих пунктів пропуску, до яких приїхали «євробляхарі», «Смільницю» назвали аж після обіду з повідомленням про те, що станом на 15.00 було близько двох сотень машин. Протестанти водночас вимагали зменшення ціни на газ та пальне.

А годину перед тим Самбірська поліція розповсюдила нагадування про те, якою є відповідальність громадян, які блокують дороги з тих чи інших причин. Такі факти фіксують щоразу частіше. Видно, думаємо собі, усе частіше дії влади викликають невдоволення. Правоохоронці звертають увагу, що передбачене притягнення до адміністративної відповідальності – штраф у розмірі 51 грн., громадські роботи на строк від 20 до 40 годин. Але якщо під час перекриття доріг використовувати які-небудь перешкоди (транспортні засоби, шлагбауми, троси, завали та інші об’єкти), то передбачена кримінальна відповідальність зі штрафом від 850 до 1700 грн. або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт до 6 місяців, або обмеженням волі до 3 років. Акції протесту створюють проблеми та дискомфорт іншим учасникам дорожнього руху. Поліція попереджує, але видається на те, що люди відповідальності уже не бояться, їм так допекло, що терпіти годі. Ну, повірте, ніхто від доброго життя  блокуваннями не займається. У понеділок під обід “Смільницю” розблокували.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар