Сміття почекає?

SambirWZ
259

Сміття почекає?

Мешканці Самбірщини платять хоч якось за світло-газ, все інше залишаючи «на потім»

Розрахунок за комунальні послуги втратив попередні темпи. Та це й зрозуміло: люди більше бояться, аби холодильник не був порожнім, та ще тим, аби заплатити за газ-світло, які можна прирівняти до життєво надважливих, а от зі сміттям варто почекати… Але й на смітті хтось працює і живе з плодів своєї праці.

МИ НЕ знаємо, який стан розрахунків самбірян з СКП «Об’єднане», але бачимо, що місто чисте. Двірники працюють так, наче карантину нема, техніка їздить, місто ошатне – спасибі комунальникам! Заслуговуєте премій від міської ради… А от в районі біда. Не тому, що в селах люди менше свідомі, але статків таки мають менше. Чого тільки вартує факт, що ті селяни, які «годувалися» з проданого ринку, тепер мусять сидіти по хатах і плакати над вирощеною розсадою капусти… Так ось, у села з вивезенням сміття стався колапс, констатував факт голова райради Віталій Кімак, апелюючи до селян проханням оплатити вивезення твердих побутових відходів, бо комунальне підприємство без грошей приречене на простій. Більше того, через неоплату за сміття районне комунальне підприємство не має чим оплачувати за послуги Самбірському «Об’єднаному». Арифметика: станом на минулий тиждень клієнти винні районному комунальному підприємству Володимира Коваліва 880 тисяч гривень. А відтак, значну суму боргують самбірському полігону. Це загрозливі цифри, враховуючи той факт, що «Об’єднане» може закрити шлагбаум перед районними машинами.

Велика заборгованість у мешканців сіл Ралівка, Задністря, Нагірне, Вільшаник, Монастирець, Черхава, Бабина, Береги, Пиняни, Містковичі, Ковиничі, Зарайське, Бісковичі, П’яновичі, Лановичі, Максимовичі, Викоти, Луки, Острів, Чернихів, Купновичі, Ваньковичі, Нижнє, Новосілки-Гостинні, Хлопчиці, Долобів, Погірці, Конюшки-Королівські, Новий Острів, Чайковичі, Колбаєвичі, Гординя, Корналовичі, Стрілковичі, Ваньовичі, Дубрівка. Водночас з проханням навести лад з оплатою пан Кімак попросив і сільських голів, бо якщо не вивозити сміття, то завтра воно опиниться на дорогах, в лісопосадках. А це уже буде головний біль самих голів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити