Солодощі від Краківських суддів

SambirWZ
50

Солодощі від Краківських суддів

Приємною новиною поділилася з «Високим Замком» голова Старосамбірського Товариства польської культури і молоді Мирослава Головецька. Вона була таким собі посередником в отриманні солодких подарунків від суддів Кракова нашим дітям – сиротам, напівсиротам, дітям бійців АТО та 11 сім’ям, які опинилися у скрутних умовах.

СПИСКИ узгодила заздалегідь і більше півсотні дітей отримали цікаві презенти. По секрету вам скажемо, що донька пані Мирослави Ярина разом зі своїм чоловіком – суддею мешкають у Кракові і вважають за честь допомагати нашим дітям.

Пані Мирося розповіла, що подарунки доставив з Польщі наш земляк Ігор Нискогуз. Дізнавшись, що буде везти, ніяких грошей за послуги не попросив. А на польській митниці, зізнався, стражі порядки, дізнавшись для кого подарунки, жодного зайвого питання не задали. Солодощі доставили у Старий Самбір, а вже звідти пані Мирослава, заручившись підтримкою добрих людей, розвезла у Хирів, Нижанковичі, інші населені пункти. Каже, дуже цікаво було: в’їжджаєш у населений пункт, а тебе уже стрічають щасливі, усміхнені діти. Це незабутні враження. До речі, спасибі пані Мирославі та її близьким родичам за небайдужість. Це, знаєте, не так просто влаштовувати транскордонні подарунки…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити