Сотня молитов здійнялася над Саліною

SambirWZ
191

Сотня молитов здійнялася над Саліною

У неділю кілька сотень людей з Добромиля, довкілля прийшли та приїхали на Саліну, щоб вклонитися пам’яті більше 3 тисячам невинно загиблих українців, яких енкаведисти живцем скинули у соляні шахти. Щороку, відколи відкрилася правда про цю трагічну місцину, сюди сходяться на молитву.

ОРГАНІЗАТОРИ думали попервах, що спекотне сонце відлякає вірян, але ні – прийшли, хоча, на думку голови райради Тетяни Терлецької, могло прийти більше. Це ж нині безпечно. Це ж не тридцять літ тому, коли ентузіасти пробивалися крізь непролазні хащі, аби встановити хрест на могилі і просто помолитися…

Вражала величезна кількість священиків – як ніколи, бо на верхній могилі освячували невеличку капличку у пам’ять про жертви московського режиму. Доволі чисельними були і фан-клуби майбутніх народних депутатів. У всякому випадку, люди, які розуміються на політиці, нарахували їх аж 7 з 15-ти. Щоправда, до полум’яних слів їх ніхто не припрошував. Промовляли діючі або ті, які щойно перестали діяти, наприклад, екс-губернатор Олег Синютка, його заступник Ростислав Замлинський, депутат обласної ради Михайло Гичка, народний депутат Андрій Лопушанський, інші… Відвертого політичного піару не було, ну, і добре, бо Саліна – це місце молитви.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити