«Спарта» запросила волейболісток з Європи і не дала шансів на перемогу

SambirWZ
213

«Спарта» запросила волейболісток з Європи і не дала шансів на перемогу

Уже двадцять років поспіль діє у Самборі спортивний клуб «Спарта». «Спарта» у нас асоціюється більше з жіночим волейболом – і слава Богу, бо у цій царині маємо багато значущих перемог. Цей вид спорту прижився, мабуть, тому, що Олена Каушанська – тренер з волейболу, а її чоловік Борис – керівник клубу.

Чесно сказати, ми дивуємося цим людям, які беруть на себе стільки відповідальності, але й пишаємося ними, бо тільки ентузіасти ладні влаштовувати такі спортивні дива. Наша «Спарта» об’їздила уже пів світу і поверталася додому з перемогами, але настав час і у себе гостей приймати. Тим паче, наприкінці минулого тижня було двадцятиріччя клубу і запросити до себе партнерів – це престижно – визнаємо, хоча взяти переконливу перемогу – це не зовсім гостинно, привітно і гречно. Але спорт є спорт…

Титулу Міжнародним змаганням надала присутність дівчат з Англії, Польщі, Сербії, а Україну представили дві команди міста Самбора: ДЮСШ та СК «Спарта». Боролися протягом трьох днів… За результатами фінальної гри, переможцем стала команда спортивного клубу «Спарта», про що ми вам уже сказали… Золотий кубок виборола у команди з міста Ясло (Польща), яка посіла другу сходинку. Третіми стали дівчата Самбірської ДЮСШ. Четверте і п’яте місця зайняли дві команди з Сербії, а шосте – гості з Англії.

Нагороди вручали очільники міста Юрій Дмитришин та Святослав Ухач, а для гарного настрою був виступ народного хореографічного ансамблю «Барви» (керівник Любов Тима) Центру позашкільної освіти.

 

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити