Спеціальним рейсом їдуть лише вибрані

SambirWZ
98

Спеціальним рейсом їдуть лише вибрані

Звичний транспорт відмінили і знавці кажуть, що це правильно, бо ніщо так не зближує людей, як маршрутки, і якби вони далі їздили, наш народ вдома не всидів би…Але є люди, яким треба бути на робочому місці, бо життя цілковито не зупинилося. У зв’язку з цим автоперевізники запровадили спеціальні рейси і виключно для тих людей, які мусять бути на праці. Головне – медики. 

Голова Самбірської районної ради Віталій Кімак повідомив нам, що посадка на такі рейси виключно за посвідченнями і подав графік руху спецрейсів.

Маршрут обслуговує ПП «Тур-авто». Номер автобуса ВС2947НХ (Турка-Львів)

Час відправлення зі Самбора до Львова: 8:45, 10:45, 12:50, 19:50

Час відправлення зі Львова на Самбір: 6:00, 14:00, 16:00, 18:40.

Попередньо домовилися з перевізником, що він також, окрім працівників, перевозитиме хворих на гемодіаліз на підставі медичної довідки.

Усе це більше, ніж серйозно, і якщо перевізники порушуватимуть правила перевезення пасажирів у таку гірку годину, то матимуть штрафи, повідомив заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень. Він вкотре наголосив, що на сьогодні будь-які регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів на міжміських, приміських, внутрішньо обласних та міжобласних маршрутах заборонені. Особи, які перевозитимуть людей спецрейсами, мають бути у масках, усі сидячі місця повинні бути заповнені, а стоячих місць не повинно бути.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити