Справа Дубневича: корупція чи політика?

SambirWZ
40

Справа Дубневича: корупція чи політика?

Про ситуацію з народним депутатом України Ярославом Дубневичем уже знають усі, бо сенсація здобула всеукраїнський масштаб – ще б пак, «взяли» корупціонера і влаштували потужне шоу. Я дивився той знаменитий Антикоруційний суд, за рішенням якого начебто винного посадили на нетривалий період в СІЗО. Потім за нього внесли заставу і Ярослав Васильович вийшов на волю… 

Так ось, з приводу судового засідання. Чотири адвокати, як мені здалося, доволі аргументовано відстоювали свого підзахисного і місцями були відчуття, що від прокурорських звинувачень каменя на каменю не зосталося, але рішення Феміди було навблаганним. Це уже потім подумав собі, що якщо суд Антикорупційний, то, безперечно, не може оправдовувати потенційних «корупціонерів». І ще одне міркування: чомусь у нас так повелося, що спочатку наганяють багато галасу, звинувачуючи людину, а вже потім буде остаточне рішення суду. Не хотів би бути упередженим, але все це більше нагадує не стільки корупцію, скільки політику. В Україні немало олігархів, про яких пишуть страшні речі, але світ клином зійшовся на Дубневичі. Випадковість? А може політична помста бодай за те, що Львівщина не голосувала за нинішнього Президента? А може то крок влади на випередження, аби попередити інших нардепів, що коли не будуть голосувати так, як треба, можуть опинитися там, де Ярослав Васильович?

У ці дні загорілися неспокоєм і соціальні мережі. Промоніторив думку людей. Безперечно, є ті, які зловтішаються, хоча більшість дописувачів стримані у своїх коментарях, сходяться на думці, що у цій справі більше політики, а зрештою, народ просто шкодує, бо за усі часи незалежності ми не мали такого помічного народного депутата України, який би так активно працював на окрузі. Якщо станеться найгірше, то наш регіон втратить серйозного лобіста. Може і це комусь вигідно? Нам залишається чекати, чим усе закінчиться і бодай вірити у те, що суд чесно вивчить усе, що нині інкримінують Ярославу Дубневичу.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити