Сприню відремонтують і коштом обласного бюджету

SambirWZ
194

Сприню відремонтують і коштом обласного бюджету

Частину майна спортивно-оздоровчого туристичного комплексу (СТОК) «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у Сприні передали у власність Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму. 

САМЕ на базі СТОК передбачили створення нового обласного молодіжного центру військово-патріотичного виховання молоді.

На нараді у Сприні за участі найповажніших очільників району та області говорили про підготовку Всеукраїнських молодіжних військово-спортивних «Ігор нескорених», а також святкування у цьому селі Самбірщини на державному рівні ювілейної дати – 75-ї річниці створення тут Української Головної Визвольної Ради (УГВР), яке відбудеться 14 липня.

За словами голови районної ради Віталія Кімака, святкування ювілею УГВР розпочнеться кількаденними Всеукраїнськими молодіжними військово-спортивними змаганнями «Ігри нескорених» на території Меморіального комплексу засновників УГВР. Для участі в них прибудуть команди хлопців та дівчат з багатьох областей. Учасників та переможців змагань відзначать під час ювілейного святкування УГВР. Цьогорічне святкування пройде на рівні держави. Є уже відповідні настанови з Кабміну.

Микола СЕНЕЙКО.

Вас це може зацікавити