Старий асфальт у нових господарів?

SambirWZ
133

Старий асфальт у нових господарів?

Ті, які зневірилися у тому, що трасу Львів-Самбір хтось колись відремонтує, можуть відпочивати. Дорожники “Онуру” так активно взялися до праці, що зведення з їхнього фронту проти бездоріжжя вражають. Щодня проходять по кілька кілометрів, щоразу ближче добираються  до Самбора.

Тепер уже не важливими є дискусії на предмет: чому почали зі Львова, а не зі Самбора. Звідки б не починали, кінчик все одно упіймають.

Але ми не від того, щоб хвалити фірму. Ми про інше. Депутат Самбірської райради Ігор Терещенко на сесії звернувся до владоможців з тим, що місцевий люд поблизу траси тирить давно спрацьований асфальт. Називає йоговідсівомі всіма способами тягне на свої подвіря чи доріжки. На думку Ігоря Павловича, такий безлад треба припиняти, бо давній асфальт ще можна стелити на сільські дороги, які давно не бачили ремонтників. Микола Фрей, голова РДА, у відповідь зазначив, що пан Терещенкоколишній правоохоронець і найліпше знає, як чинити у таких випадках. Та й сам Микола Михайлович уже упіймав чотири автівки з краденимвідсівом“, а у приватній розмові з нами додав: не шкода, якщо хтось щось собі візьме і затрамбує шматок дороги. Цинічно те, що перевізники старого асфальту пробують брати у людей по 4 тисячі гривень за машину. І такимблагодійникамголова РДА обіцяє нещадний бій.

Тим не менше, нам стало відомо, що згідно з умовами угоди про ремонт шляхів, відсів має належати дорожникам, а вже їхня воля – кому і що давати. Самбірські депутати хочуть, аби зрізаним асфальтом вимостити шлях з вулиці Чорновола на сміттєзвалище, хоча, маємо підозру, відходи, наприклад з-під Нового Калинова, район навряд чи віддасть містові, але то інше питання.

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар