Старий Самбір зреагував на коронавірус: ліпше пізно, ніж ніколи

SambirWZ
195

Старий Самбір зреагував на коронавірус: ліпше пізно, ніж ніколи

Трохи запізніло, але включилася у боротьбу з вірусом і Старосамбірська міська рада, хоча минулої п’ятниці, 19 березня, ще зібрала сесію міської ради для того, аби розглянути ряд серйозних питань.

Насправді, біда колись минеться, а жити ж треба, тому обранці прийшли навіть всупереч забороні на масові зібрання. Хоча можна думати і про те, що сесія міськради – не такий уже й масовий захід в райцентрі. Богу дякувати, інформації про те, що на зібранні хтось не тим заразився, не було.

Того ж таки дня комісія Старосамбірської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийняла відповідні заходи, зрештою, нічого нового. Керівників структур усіх форм власності зобов’язали «невідкладно приступити до виконання заходів, передбачених у даному рішенні. Заборона всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Заборонили роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе), закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, пунктів обміну валют (кантори), крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити