Старий Самбір – на державному рівні!

SambirWZ
49

Старий Самбір – на державному рівні!

То буде фест! Це ми собі так подумали, коли дізналися, що Верховна Рада прийняла постанову про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2021 році. Зокрема, на державному рівні відзначатимуть 950 років із часу першої писемної згадки про місто Старий Самбір (1071). Нагадаємо, День міста горяни традиційно святкують наприкінці травня, у день літнього Миколая. 

До події державного значення Нацбанк має виготовити і ввести в обіг ювілейні монети, присвячені пам’ятним датам і ювілеям 2021 року, а «Укрпошта» – видати поштові конверти і поштові марки. Фінансування цих заходів здійснюватиметься з держбюджету. Маємо надію, що Старий Самбір потрапить як на монети, так і на марки й конверти, хоча конверти нині не надто популярні, бо люди розучилися писати…

Нагадаємо, нинішнього року як Самбір, так і Старий Самбір відмовилися від святкування днів народжень своїх міст. Основна причина – коронавірус, а масовість заходів могла покласти у ліжко земляків. До того ж, і опоненти могли використати будь-яке відзначення не на користь діючих голів рад. До слова, на стільки діючих, що як Юрія Гамара, та і Ігоря Трухима обрали в проводирі і на наступну каденцію.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити