Старий Самбір платитиме за воду більше?

SambirWZ
181

Старий Самбір платитиме за воду більше?

Старосамбірських обивателів чекає підвищення вартості водопостачання та водовідведення. Це питання розглянуть на наступній сесії міської ради.

Тамтешня влада аргументує цей необхідний крок тим, що різко зросла вартість  електроенергії, мінімальна зарплата і так далі… А востаннє тарифи на воду піднімали у  квітні  2010 р. Зрозуміло, що ціни, які “жили” в місті до того, геть на збігаються з витратами водопостачальників, повідомив директор комунального підприємства “Старосамбірське МВКГ” Василь Антошик.

Аби усе було згідно з вимогами, на кінець березня міська рада оголосила громадські слухання з питань встановлення тарифів на водопостачання та водовідведенння. Ми свідомі, що слухання – це така собі формальність, якої треба дотриматися. Усі розуміють, що коли хтось і прийде почути, то його будуть переконувати у тому, що тарифи треба піднімати, бо інакше біда. Але, що цікаво, незважаючи на оголошення у пресі, ніхто з містян не прийшов. Збайдужіли навіть до тарифів? Тепер питання нових цін розглянуть депутати. Запланований розмір нового тарифу для населення такий: водопостачання – 10,92 грн (з ПДВ),  водовідведення – 9,55(з ПДВ). Депутати, ймовірно, погодяться, але байдужість старосамбірян і тут нас вразила. Коли це повідомлення з’явилося на сайті “Старосамбірські вісті”, то його за три дні переглянули лише півсотні користувачів Інтернету. І то не факт, що мешканці гірського райцентру. Станом на сьогодні, старосамбіряни платять за куб води – більше 7 гривень, за куб каналізації – більше 5 гривень. Ну, погодьтеся, пляшка мінеральної води дорожча утричі, ніж куб каналізації…

 

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар