Старосамбірську хірургію будуть розпочинати з «нуля»?

SambirWZ
61

Старосамбірську хірургію будуть розпочинати з «нуля»?

В області трохи змінився стиль керівництва. Якщо, скажімо, попередній губернатор Олег Синютка їздив по районах днями-ночами і його візит не сприймався як сенсація, то Маркіян Мальський, судячи з усього, чоловік кабінетний. І потрапити до нього непросто.

СКАЖІМО, голова райради Старосамбірщини Тетяна Терлецька хотіла до нього потрапити на особистий прийом, аби пришвидшити питання створення «Королівських бескидів», але марно. Натомість генеральний директор лікарні Іван Медвідь таки зумів, чим трішки збентежив першого заступника голови РДА Руслана Пупу, бо і він мав там бути, адже тема серйозна – добудова так званого хірургічного комплексу.

До речі, минулого тижня нас потурбували тамтешні читачі, мовляв, приїдьте та подивіться, як розкрадають новобудову. Ще трохи і вона перетвориться у колишню військову частину, якої уже нема. От пан Пупа і поділився з нами своїми міркуваннями та міркуваннями Маркіяна Мальського. Ситуація видається нам дивною, якщо не сказати більше – дурнуватою. У високому львівському кабінеті сторони домовилися, що добудовувати комплекс треба, але, виявляється, документації на неї уже не існує – чи то вона десь згоріла, чи втопилася, чи пропала, але  нема. Для того, аби виділяти гроші на продовження робіт, треба цю документацію мати і розпочинати усе спочатку. Хто буде цим займатися? Хто дасть купу мільйонів на нові папери, на які піде щонайменше рік? Після розмови у пана Мальського на місце події приїжджали фахівці з обласного Департаменту капітального будівництва, оглянули будівлю і поїхали, залишивши Старосамбірщину у глибоких роздумах.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити