Старосамбірські депутати долучилися до сміху на фронті

SambirWZ
141

Старосамбірські депутати долучилися до сміху на фронті

Старосамбірській районній раді ще ніхто не присвячував віршів. Нарешті сталося – на сесію приїхав зі Львова мистецтвознавець, кандидат філософських наук Іван Василик і поки чекав, що йому дадуть слово, накинув кілька поетичних рядків. Скажу чесно, вийшло дотепно, бо гість, попри усі свої регалії, ще й талановитий гуморист.

А ПРИВЕЛА його у гірський райцентр… війна. Його внук уже 11 місяців на передовій, пішов туди добровольцем, а дідусь став волонтером і часто їздить на лінію фронту, виступає перед бійцями. Одного разу зустрівся там з відомою артисткою Адою Роговцевою, яка, незважаючи на свій 80-річний вік, постійно їздить на фронт… Оскільки воїни люблять поезію, вирішили пенсіонери-волонтери зібрати зі своїх пенсій трохи грошей і видати збірку гумористичних поезій на військову тематику, щоб потім передавати хлопцям на війну чи у госпіталі. «Я одного разу, – каже пан Іван, – бачив, як поранений у руку хлопець в госпіталі читав мої вірші і щиро сміявся. Заради такої радості вартує видавати книжки».

І попросив у депутатів, щоб і вони долучилися, придбавши збірку, а виручені гроші підуть на чергове видання… Після такого звернення депутати один за одним пішли за покупкою…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити