Старосамбірські слідчі допомогли накрити канал нелегальної міграції іноземців

SambirWZ
47

Старосамбірські слідчі допомогли накрити канал нелегальної міграції іноземців

Тепер ми вже точно знаємо, що якби нелегальні мігранти не мали своїх проводирів на наших теренах, то точно не пнулися б так масово до кордону. У цьому переконало недавнє повідомлення львівської поліції.  

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки у Львові та Тернопільській області. В одній із квартир у центрі Львова виявили п’ятеро іноземців віком від 22 до 28 років, які перебували на території України незаконно. Четверо з них – громадяни Іраку, один – з Палестини. Усі вони мали намір потрапити на територію Євросоюзу. Такі ж обшуки були і в Кременці на Тернопільщині, де проживають особи, причетні до організації каналу нелегального переправлення нелегальних мігрантів через Україну – місцеві мешканці (чоловік та дві жінки) віком від 24 до 37 років. Зловмисники, дотримуючись правил конспірації, супроводжували нелегальних мігрантів, винаймали для них тимчасове житло, забезпечували їжею та надавали вказівки щодо перетину кордону, отримуючи за свої «послуги» 10 тисяч євро з кожного іноземця. Круто, чи не так? Мігранти тратять шалені суми за те, щоб потрапити в омріяний Євросоюз і за метр від щастя їх ловлять – чи то правоохоронці, чи то прикордонники.

До розкриття злочину задіяли оперативників управління боротьби із злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми поліції Львівщини та їхніх колеги – співробітників поліції Тернопільщини та (Увага!) слідчих Старосамбірського відділення поліції. Досудове розслідування у кримінальному провадженні, відкритому слідчими Старосамбірського відділення поліції, за процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, триває. Правоохоронці встановлюють усіх зловмисників, причетних до нелегального переправлення мігрантів через державний кордон України.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити