Старосамбірщина обганяє ґоноровий Самбір

SambirWZ
184

Старосамбірщина обганяє ґоноровий Самбір

Днями зателефонувала голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька і радісно “прозвітувала” про те, що її район виграв найбільшу кількість мікропроектів, що їх співфінансує Львівська обласна рада. Ми розділяємо цю втіху, бо чи не вперше гірський район вийшов на такий показник, а відтак матиме свіжу копійку на ремонти, реконструкції і таке інше. Зрештою, усі проекти колектив райради допомагає писати і вигравати.

Отож, Старосамбірщина подала на гроші обласного бюджету 64 “замовлення”, а авторитетна комісія визначила переможцями 53. Минулого року район написав 69 проектів, а виграшними стали 45. Ну, і якщо вже мова про це, то Самбірський район, який вічно був у лідерах зі створення проектів, подав в область 60 проектів, а статус виграшного здобув 41. До слова, це рівень минулого року. В самбірському “білому домі” так само радіють перемогам, але попри це, печалилися, що треба шукати гроші для співфінансування проектів. Знайшли!

Ми одного разу уже писали про те, що Самбір скувся у справі підготовки проектів, бо вніс лише вісім, а виграв 3. Це не є просто цифра, це показник того, як владоможці можуть чи вміють залучати у місто інвестиції. Нинішня верхівка ратуші, мабуть, не вміє. Нам і тоді, і тепер було сумно від того, щоб мати в мерії купу чиновників, немало комунальних болячок, і так не хотіти “дармових” грошей від проектів. Ну, але є те, що є. Ми не надто далеко від Дрогобича, але там назбирали 57 проектів, щоправда, виграш здобули лише 28. І не можемо не згадати, що маленький Старий Самбір зумів виграти 12 проектів на суму більше 2 мільйонів гривень.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар