Старі труби уже рвалися, наче промокатка

SambirWZ
51

Старі труби уже рвалися, наче промокатка

У Старому Самборі пишаються тим, що від серпня минулого року продовжують реалізацію другої черги проєкту «Капітальний ремонт водогону». У вересні – жовтні проклали нову ділянку траси вздовж вулиці Листопадова.

НАПРИКІНЦІ грудня спеціалізовану техніку вже задіяли до виконання робіт біля перехрестя вулиць Лева Галицького та Дрогобицької (район КП). Впродовж всієї траси готують врізні колодязі, які забезпечать розгалуження магістралі водопроводу.

Загальна довжина нового водогону складе орієнтовно майже три кілометри. Він протягнеться від залізничного переїзду на Посаді Горішній майже до Стрільбич (район маслозаводу). Стару металеву трубу, що майже вичерпала свій ресурс, міняють на поліетиленову. В міськраді нагадують, що перша черга капітального ремонту міського водогону стартувала ще у 2016 році… Приємно, що роботи на стратегічному об’єкті тривають, бо місто вічно потерпає від розривів підземних комунікацій, а одного разу, ми навіть про це писали як про сенсацію, – постачання води у Старому Самборі залежить від… опадів.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити