Степан Скірин вдруге написав заяву про відставку, цього разу – в ратушу

SambirWZ
167

Степан Скірин вдруге написав заяву про відставку, цього разу – в ратушу

Довершивши на якийсь час тему самбірського сміття, повертаємося до давніх та улюблених – медицина. Кулуари лікарень говорили віддавна про те, що головний медик Степан Скірин працюватиме на посаді лише до травня – до свого ювілею… Ювілей минув, але тільки наприкінці минулого тижня стало відомо, що Степан Іванович написав заяву у відставку на ім’я… Самбірського міського голови Юрія Гамара.

МИ НЕ знаємо, що з цим документом вчинить мер, але на роботу головним лікарем його наймала районна рада. Щоправда, “білий дім” уже відправляв пана Скірина у відставку. Це було давно. Проте, він залишався біля медичного керма з приставкою «виконувач обов’язки». Чому наступну заяву про свою наступну відставку він написав Юрію Гамару, нам важко збагнути. Але може ми не розуміємося у чомусь? Навіть коли пан мер підпише заяву, то важко сказати, чи зробить це законно. І далі – якщо і станеться звільнення, то чи зможе міський голова призначити, нехай навіть з поміччю депутатів, нового головного лікаря? Наразі все це більше нагадує якийсь юридичний кросворд, розгадуючи який Степан Скірин і надалі залишатиметься у кріслі головного медика.

І ще. Минулого тижня депутати районної ради мали прийняти рішення, що могло стати історичним… Все йшло до того, що районна рада виходитиме зі співзасновників Самбірської ЦРЛ. Тоді б лікарня залишалася лише міською. Це було б не найкраще, оскільки самі медики визнавали, що могли б зникнути деякі віддали. Проте, був лист від ратуші «білому дому»: відмовтеся від співзасновництва головної лікарні. Медична депутатська комісія райради, яка мала винести свій вердикт з цього приводу, була проти виходу району з числа засновників лічниці. А у комісію, до слова, входять колишній головний лікар Ярослава Юркевич, теперішній – Степан Скірин, діючий начмед Богдан Марчук та керівник хоспісу у Сідому Тарас Струк. Коли питання виходу зі співзасновників минулого четверга з’явилося у сесійній залі, нікого з цих медиків, крім пана Струка, не було. Чому не прийшли на «своє» питання, поняття не маємо. Депутати вирішили «не рубати по живому» і залишилися співзасновниками лікарні. З чиєї намови тепер будуть вигравати конкурси на посади головних лікарів у Самборі – міської чи районної влад, прогнозувати складно.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар