Стоматологи налякали ратушу судовим «болем»

SambirWZ
137

Стоматологи налякали ратушу судовим «болем»

Треба віддати належне самбірським стоматологам – їх оптимізовують-оптимізовують, а вони не здаються… Не так давно міська рада прийняла, ми б сказали, революційне рішення, яким хоч трохи послабила б прес на бідний медичний бюджет.

Ми не будемо вдатися до деталей рішення, але скажемо про наслідки: працівники психо-невролічного відділення у Міжгайцях подали на ратушу у суд і, за деякими даними, можуть його виграти. Хоча важко сказати, яким чином міська казна має фінансувати відділення, що географічно знаходиться на території Волебаренецької ОТГ… Здається, мер Юрій Гамар почав боятися Феміди, бо у проблемі стоматологів був дуже поблажливим та медицинолюбним.

Своє слово сказали і стоматологи, яким не подобаються реформи, що їх ратуша диктує. Влада хотіла назвати стоматполіклініку відділенням ЦРЛ, залишивши там 25 ставок. Однак, зубники не погодилися з таким міркуванням, найняли адвоката, який і прийшов до влади зі своїми аргументами, так само погрожуючи судом. В ратуші, мабуть, вирішили, що вистачить уже судитися і, не виключено, програвати, тому депутати минулого тижня погодилися залишити лічниці статус поліклініки та 25-30 ставок (зараз є більше 40). І назвали своє рішення компромісом. Хоча не пояснили, між чим і чим. Окремі депутати висловили нам свої міркування. Вони не згідні з поблажками до стоматологів, які давно працюють як приватники, а приміщення, світло, тепло утримує бюджет. Більше того, несправедливо виходить: одні колективи оптимізовують, а інші – наче «індульгенцію» у влади виграли. Аби не було зайвих емоцій, заступник мера Ігор Несторак сказав, що у 2019-му оптимізація серед зубників таки відбудеться.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар