Стрілки, та не ті…

SambirWZ
236

Стрілки, та не ті…

Пану Роману Іванчуку.

«Високий Замок. Самбірщина»

Чому ви приховали факт перебування Юлії Тимошенко і депутата С.Власенка під час карантину в готелі села Стрілки Старосамбірського району Львівської області?

На всю Україну журналісти радіо «Свобода» сміливо-героїчно повідомили про те, що депутат ВРУ Юлія Тимошенко і депутат ВРУ С.Власенко, незважаючи на заборону, карантин, відпочивали більше тижня в готелі «Едем» села Стрілки Старосамбірського району Львівської області, одна доба якого становить до 50 тисяч гривень. Про це добре знала голова Старосамбірської районної ради п. Тетяна Терлецька і ви, пане Романе. Але чому приховали цей факт, коли для бідних людей карантин, все заборонено, бо коронавірус, а для панів Тимошенко і Власенко – вседозволеність. Це зневага до народу України та її виборців і держави Україна. Ось де ваш патріотизм, героїзм, пане Романе, разом зі своєю Тетяною Терлецькою. Писати платки – ви перші, а де правда – вас нема, ховаєтеся, як миші.

Читач газети Дмитро КОС.»

Поважний пане Кос (якщо ви справді Кос), як бачите, «сміливо-героїчно» друкую вашого листа і щиро вдячний за увагу до газети. Я теж бачив цей телесюжет, захоплювався мужністю колег-журналістів, дивувався зазнайкуватості нардепів і щиро шкодував, що село Стрілки Старосамбірського району не має такого готелю «Едем». Це біля Львова, а наші Стрілки надто далекі від обласного центру і регіональний додаток «Самбірщина» туди не досягає. Ну, можуть же бути на Львівщині села однофамільці… Тому, як би це вам ліпше сказати, хотіли вистрілити, але не туди потрафили… Мене здивували, признаюся чесно, ваші міркування з приводу «моєї» Тетяни Терлецької. Чому вона мала «добре знати», що Юлія Тимошенко була «на Старосамбірщині»? Вони, здається, навіть не подруги, а ви звинувачуєте у замовчуванні події Тетяну Іванівну. Таке відчуття останнім часом, що завтра отримаю лист із звинуваченнями пані Терлецькій у тому, що йдуть проливні дощі. А щодо пліток, то і вони, знаєте, хоч якась інформація. І трапляється, що від пліток до факту дуже близько. Зрештою, ви самі, мабуть, ненароком пустили чутку про те, що Тимошенко-Власенко були на Старосамбірщині.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити