Стрільбичі заслужили поважний кубок, бо тричі поспіль ставали чемпіонами

SambirWZ
91

Стрільбичі заслужили поважний кубок, бо тричі поспіль ставали чемпіонами

Футбольні турніри за Кубок Руху та Кубок пам’яті Володимира Горбового стали не просто традиційними, а й велелюдними. На ці футболи у районному центрі приїжджає багато уболівальників зі сіл. Сільські парубки уміють щиро уболівати, бо на полі, як правило, їхні односельці. Та навіть після прощального свистка «гра» у селах не закінчується, продовжується здебільшого до дуже глухої, проте галасливої ночі. Власники Кубків святкують свої перемоги.

МИНУЛАнеділя приймала дві гри. Спочатку боролися за Кубок Руху спортовці Скелівки та Стрільбич. Стрільбичани взяли верх. Долю гри вирішив один гол. Стрільбичі грали без одного гравця, бо його ще у першому таймі суддя прогнав червоною карткою, бо був нечемним. А потім полем заволоділи Хирів та Стар’ява. Футбольне щастя було на боці хирівчан. Два влучні удари – і Кубок пам’яті Володимира Горбового у них. Тут треба внести ясність в одне делікатне питання. Коли організатори започатковували турніри, то хтось сказав, мовляв, якщо село тричі поспіль буде брати перемогу, то основний трофей – Кубок, у цьому ж селі і залишиться. Може автори ідеї так собі пожартували, або думали, що такого не станеться. Але Стрільбичі тричі поспіль ставали лідерами. Мабуть, сім’ї Горбових та активним рухівцям, які опікуються турнірами, треба замовляти новий трофей? Ще одне враження: невеличке село Стар’ява, яке не було таким футбольним, як інші, дійшло аж до фіналу – приємно. Загалом, на Старосамбірщині 36 команд, а 24 з них ув’язалися у боротьбу за престижні Кубки.

У числі поважної президії на турнірі були вдова Володимира Горбового Марія Василівна, сини Олег та Святослав, депутати обласної ради Богдан Гагалюк та Михайло Гичка, голова райради Тетяна Терлецька, депутат райради Ігор Піхоцький, який, як би це ліпше сказати, духовний наставник цих турнірів і величезний фанат спорту. Якщо його зачепити за цю тему, буде довго розповідати про те, що якщо не долучимо молодь до спорту, то втратимо покоління. І треба сказати, завдяки таким як Ігор Михайлович спорту у гірському районі стає щоразу більше. Приємно, що й влада підтримує будь-яку ініціативу, ба більше, навіть голова ради Тетяна Терлецька фанат волейболу. Завжди підтримував спорт колишній голова райради Володимир Горбовий. Я навіть подумав про те, що його нема серед нас уже четвертий рік, а він і далі гуртує не тільки своїх однопартійців-рухівців, а й збирає велелюдні стадіони.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар