Суд не дозволив Фурдичку і надалі керувати Інститутом, прокурори задоволені…

SambirWZ
161

Суд не дозволив Фурдичку і надалі керувати Інститутом, прокурори задоволені…

Ми обіцяли читачам, що коли щось свіже дізнаємося про нашого земляка Ореста Фурдичка, якого звинувачують детективи у спробі взяти хабар у півмільйона доларів, то повідомимо.

Наприкінці минулого тижня стало відомо, що Солом’янський районний суд Киє­ва відмовився відсторони­ти від посади директора Інституту агроекології Ореста Фурдичка, якого затримали за підозрою в от­риманні першого траншу – 300 ти­сяч доларів, Про це Громадсько­му повідомили у прес-службі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Відтак, прокурори ос­каржили це рішення і подали нове клопотання про відсторонення підозрюваного від посади. Клопо­тання Феміда задовольнила – з другої спроби.

Цікавий нюанс зі старосамбірським присмаком. Мера міста Ігоря Трухима, якого підозрюють у тому, що начебто давав хабар правоохоронцям – 2 тисячі доларів США, суд відсторонює від посади одразу, а Ореста Івановича зго­дом. Ми нічого лихого пану Фур­дичку не бажаємо, просто пара­лелі проводимо... Різні суди, різні рішення – і все «ІменемУкраїни»…

Нагадаємо, 1 січня суд взяв під варту на 2 місяці Ореста Фурдичка із альтернативою застави у 3 млн. грн. Заданими джерел Громадського у САП, Фурдичко вніс заставу і вийшов із слідчого ізолятора.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар