Судять «чорних лісоробів»

SambirWZ
54

Судять «чорних лісоробів»

За процесуального керівництва Самбірської місцевої прокуратури, упродовж листопада до суду скерували п’ять обвинувальних актів щодо трьох жителів Старосамбірського району та двох – Турківського.

Їх підозрюють у незаконних порубках дерев. Державі нанесли збитків на суму 89,2 тис. грн. Загальна кубомаса незаконно зрубаного лісу – 23,92 м. куб.

Так, Старосамбірський відділ Самбірської місцевої прокуратури подав документи на 29-річного жителя с. Велика Лінина, який наприкінці вересня на території Старосамбірського лісництва ДП «Старосамбірське лісомисливське господарство» незаконно зрізав ялицю кубомасою 4,08 м. куб., заподіявши шкоди на 22 тисячі гривень. Затримали його, коли возом транспортував товар додому. Його земляк, 28 років, так само втяв собі ялицю, яку потім оцінили у 20,1 тисячі гривень, та кінною підводою перевозив на власне обійстя.

Скерували до суду і обвинувальний акт з угодою про визнання винуватості 29-річного мешканця села Воля, який у жовтні  зрубав дві ялиці кубомасою 4,08 м. куб. на території Стрільбицького лісництва ДП «Галсільліс», заподіявши шкоду державі – 19,5 тис. грн. А турківські прокурори матимуть справу з 30-річним жителя Карпатського, який на початку листопада на території Лімнянського лісництва «Галсільлісу» зрізав бензопилою три смереки на суму 26,1 тис. грн. 34-річний мешканець Шум’яча спіткнувся на двох ялицях, а державі наніс збитків на 20 тисяч гривень. Незаконну деревину, звісно ж, вилучили.

Євген ЗАХОДИЛО.

 

Керівник Самбірської місцевої прокуратури.

Вас це може зацікавити