«Сумнівних» членкинь і члена виконкому залишили в органах влади

SambirWZ
150

«Сумнівних» членкинь і члена виконкому залишили в органах влади

Сесійні кулуари розділилися у міркуваннях. Одні – прихильні до мера Самбора Юрія Гамара, вважають, що якщо колишні заступниці уже не посадовиці, а просто так, то нехай ідуть з виконкому. Інші мають таку точку зору: їх Юрій Гамар хоче позбутися, бо начебто стали опозиціонерками і, якщо їх не буде у виконкомі, то хто ж перечитиме неправомірним рішенням?..

На щастя, я не депутат, але якби ним був, то залишив би Наталю Зремяк та Галину Кухар у виконкомі на зло Юрію Петровичу – він же їх взяв у свій керівний бомонд на початках, так розхвалював, що душа від радості мліла, то нехай би вже були… А то виходить так, що коли потрібні мерові – треба за них голосувати, а не потрібні – теж треба. Нагадаємо, Наталія Зремяк пішла з посади заступника-гуманітарника зі скандалами-судами-поновленнями і звільненнями. Галина Кухар – керуюча справами, не стала цього очікувати і пішла сама. До списку відставниць, а відтак – «відступниць» від виконкому, треба вносити і тепер уже колишню першу заступницю Юрія Петровича Ірину Курлятович, яка теж пішла з ратуші – остання з тих, кого привів під склепіння владного дому пан Гамар. Що стосується ще одного, внесеного у проект рішення, Мар’яна Фляка, то він, здається, просто відлучився від громадського життя, чи кудись виїхав – ми не розпитували, бо нам це не цікаво. Нехай ним переймаються ті партійці, за квотою яких пан Фляк увійшов до поважного владного органу.

Так ось, коли депутати дійшли до «слизького» питання, було відчуття, що за нього не проголосують. Мабуть, відчув цей настрій і Юрій Гамар, тому, вдавши, що злий, розповів: мандатна комісія, яка мала видати свій вердикт, не дала нічого. Бо не може зібратися у потрібній кількості. Там, нагадаємо, є 5 депутатів, а для кворуму треба 3. Не здатні зорганізуватися, а тому міський голова вирішив, що цю важливу комісію треба якось переформатувати. Питання відставок членкинь і члена виконкому відправили у майбутнє з результатом «утрималися». Соломонове рішення – і з депутатів зняли складну дилему, і мер начебто вчинив за законом… Хоча Юрій Петрович, акцентуючи увагу журналістів, додав таке: треба, мовляв, щоб і депутати несли якусь відповідальність. От його опозиціонери змушували до звіту, і він мужньо прозвітував. Нехай тепер і інші обранці зустрінуться зі своїми виборцями і розкажуть, скільки разів пропускали засідання комісій і сесій, та й взагалі – що доброго зробили для народу Самбора. Журналісти взяли міркування мера «під олівчик», але сумніваюся, що депутати зберуть аншлаг на свої звіти. Треба сказати, що й на самого Юрія Петровича не так багато люду пішло. А тому вносимо свою поправку до пропозицій очільника: нехай кожен депутат підготує звіт, а «хакери» з органу самоврядування вивісять його на офіційну сторінку міськради в Інтернеті. Хто захоче дізнатися, що ж його депутат робить в ратуші і на окрузі, без проблем увійде на сторінку. Благо, усі, хто в Самборі цікавиться політикою, вміють користуватися «ґуґлом»…

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар