Східне відрядження

SambirWZ
218

Східне відрядження

Полковника запасу, керуючого справами Самбірської районної ради Михайла Павлючика нічим військовим не здивуєш. Тим не менше, коли потрапив на схід у ролі волонтера, зізнається, місцями було неприємно… 

Делегацію очолювали народний депутат України Ярослав Дубневич та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. У членах делегації були офіційні особи – керівники районних рад Львівщини, які, зрештою, на сході не були офіційними особами, а просто добрими приятелями, а місцями – вантажниками. Це ж не жарт – владна делегація Львівщини привезла 30 тонн провіанту та інших потрібних фронту речей. То ж, самі й розвантажували. Михайло Павлович зізнався, що тієї мети, яку ставили перед собою львів’яни, досягли сповна. Люди на сході хочуть нас бачити, аби не відчувати, що вони перед ворогом сам на сам. А ворог так близько… Зустрічі, розмови, спільні наміри – це той місточок, який має нас єднати нині, у часі біди. Власне на цьому наголошував, зустрічаюсь на сході з народом, Ярослав Дубневич. І додавав: всі оті дружні стосунки, які щойно пускають коріння, мали проростати ще на зорі Незалежності. Тоді ми не мали б тих проблем поділу,  та війни.

Михайло Павлючик додав, що зовнішньо землі на сході і на заході мало чим різняться – місцями гори, місцями – рівнина, тільки дороги приблизно такі, як зі Самбора у бік Воютич… Зустрічали наших на межі Луганської області. Десята година вечора – уже темінь несусвітня, автобус з нашими владоможцями колишеться на ямах, а Михайло Павлович згадує, як рік тому на такій же начебто мирній території терористи підірвали автобус з нашими біцями… Лячно стає. Взагалі, було немало цікавих зустрічей. Зокрема, Михайло Павлючик, наче зі своїм, у Сватово побачився з керівником делегації юнаків і дівчат, котрі були в Сприні на “Іграх нескорених”. Чоловік показав нашим той український склад з боєприпасами, який колись вибухнув. Видовище, каже наш полковник запасу, не для людей зі слабкими нервами. Потішило хіба те, що коли снаряди вилітали з потрощеного складу, то потрапляли у будинки проросійськи налаштованих сватівців. Чорний гумор, але який вже є.

Голова Самбірської районної ради Віталій Кімак повідомив, що у поїздці районна рада виконала прохання самбірських саперів – на місце дислокації в АТО  доставили автозапчастини для позашляховика і інші потрібні речі та продукти.

Витрати взяли на себе підприємці, яким вдячні, – Богдану Колодію, депутатам Віктору Брийовському,  Юрію Василенку, Петру Герману, Івану Гошману, Ользі Гусар, Петру Качинському, Володимиру Коваліву, Євгену Ковталіву, Миколі Крисю, Андрію Куйдичу, Івану Кульчицькому-Жигайлу, Володимиру Морозу, Степану Пельчару, Івану Пиртику, Богдану Сенейку, Степану Скірину, Олегу Спринському, Оксані Стасишин, Тарасу Струку, Степану Сюшку, Валерію Трачу, Миколі Фрею, Надії Черевичній.

 

Марія ФЕЩИН.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар