Сільський футбол – це видовище!

SambirWZ
179

Сільський футбол – це видовище!

ФК «Рудки» та «Юність» Верхівці – володарі кубка «Федерації» та кубка «Весна 2019» з футболу, присвячених «Героям Небесної Сотні» .

ПОНАД дві тисячі глядачів зібралися на Самбірському міському стадіоні, щоб стати свідками фінальних поєдинків традиційних весняних кубків. Нагадаємо, 28 футбольних колективів району 10 березня розпочали боротьбу за традиційний кубок  РО ВФСТ «Колос» та Федерації футболу  району «Весна 2019», який після трагічних подій на майдані 2014 року присвячується загиблим захисникам України.

Першими на поле вийшли фіналісти кубка «Федерації», у якому зустрічалися представники Рудківської ОТГ. Тренер команди Рудок Святослав Гнип заявився на кубок юнацьким складом. Юні рудківчани на своєму шляху здолали чимало іменитих суперників. Перемогти у принциповому дербі хотіли і футболісти «Сокола» з Погірців. Обидві команди не брали участі у фінальних матчах близько 10 років.  Після напружених 90 хвилин так ніхто і не зміг відзначитися. Тому справа дійшла до футбольної «лотареї». Тут сильнішими були представники Рудок – 3:2. У другому фіналі на поле вийшли добре знані кубкові бійці: «Юність» Верхівці та «Сокіл» Бісковичі. Як і в першому матчі, нікому з команд не вдалося здобути перемогу. І знову футбольна “лотарея”. Цього разу – на радість вболівальників з Верхівців, їхня команда святкувала перемогу 4:2.

Перед початком кожного матчу спортсменів та вболівальників вітали Рудківський міський голова Іван Лозинський, завідувач сектору молоді та спорту РДА Василь Лесько. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Нагороджували переможців депутат Львівської обласної ради Олег Домчак, депутат райради Богдан Марчук, Василь Лесько, Іван Лозинський, староста с. Погірці Ореста Зварич, директор СТОК «Прикарпаття» Михайло Цимбрила. Визначили кращих гравців: Володимир Довгий (Рудки), Петро Зубрицький (Погірці), Павло Лесько (Бісковичі) та Андрій Тиновець (Верхівці).  Гравці Рудок та Погірців отримали премії від депутата обласної ради Володимира Шведи та Івана Лозинського.  Кваліфікований арбітраж першого фіналу забезпечили вихованці Самбірської ДЮСШ, учні Львівської школи молодого арбітра Тарас Козак, Микола Бобак та Назар Лизан. Другий фінал бездоганно провели досвідчені Микола Дубінін, Степан Лужецький та 17-річний Микола Бобак.

Руслан ХОМИН.

Голова РО ВФСТ «Колос».

Вас це може зацікавити