Сімейні лікарі і пацієнти «пересіклися» лише на 10 відсотків – це катастрофа!

SambirWZ
193

Сімейні лікарі і пацієнти «пересіклися» лише на 10 відсотків – це катастрофа!

Давайте поговоримо про те, що кожен в Україні сущий має підписати угоду з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром – інакше може мати дуже багато клопоту. 

АЛЕ наші люди на стільки мляві, ліниві та байдужі, що відкладають справу на заднє число, а медики, які мали б бути найбільш зацікавленими у тому, щоб якомога швидше підписати свої декларації і набрати необхідних для повного щастя 2000 пацієнтів, мирно очікують, що хтось сам до них прийде.

Така взаємна «фіолетовість» до важливої справи привела до того, що на Самбірщині лише 7 тисяч з 70-ти уклали угоди. Якщо угод не буде, невдовзі не буде і фінансування. От тоді медики і забігають. На Самбірщині, за словами голови райради Віталія Кімака, і без того пропустили якісь там терміни. Якщо і надалі пропустимо, то у ліпшому випадку, гроші з Національної служби охорони здоров’я можуть прийти не раніше жовтня. До кого тоді медики первинної ланки підуть за зарплатою?

Шановні потенційні хворі, якщо медики не йдуть до вас, то йдіть до них, бо, не уклавши угод, вас будуть приймати лікарі за ваші ж гроші. Для початку визначіться, з яким лікарем ви хотіли б дружити, якому з них довірили б своє здоров’я. Списки є у поліклініках. амбулаторіях… Прийдіть до свого обраного з паспортом, ідентифікаційним кодом і телефоном. Нагадаємо, один лікар може обслуговувати лише 2 тисячі пацієнтів. Якщо, наприклад. у якомусь населеному пункті більше пацієнтів, то вони уже мають шукати свого рятівника в іншому селі чи місті. Це має бути цікаво, особливо у селах з великою кількістю людей.

Ми поцікавилися, скільки відсотків населення Старосамбірщини уже уклало декларації з сімейними лікарями. Юрій Войтів – головний лікар, назвав цифру 24 відсотки. І уточнив, що по області показник становить 18,4 відсотка. Це станом на минулий четвер.

Роман ІВАНЧУК.

Вас це може зацікавити

Залишити комментар