Табу на транспорт?

SambirWZ
39

Табу на транспорт?

На «червону зону» алярмомо відгукнулася залізниця, повідомивши, що через епідемічну ситуацію на станції Самбір з 17 серпня з 00 год 01 хв. здійснюватиметься лише висадка пасажирів без посадки. Буде закритий продаж квитків зі станції Самбір на поїзд №49/50 Київ – Трускавець. Можна буде зробити лише висадку. Зі станції Самбір не продаватимуться проїзні документи на поїзд. Пасажири, які відмовляться від поїздки через закриття станції для посадки, зможуть повернути квитки у залізничні каси чи через Інтернет і отримати 100 відсотків відшкодування їх вартості. 

Розповіли залізничники і про те, що буде з електричками: у зв’язку з внесенням Самбора до «червоної зони» карантину приміські потяги курсуватимуть зі змінами. Потяги Самбір – Стрий та у зворотному напрямку курсуватимуть до і зі станції Дрогобич. Потяги Львів – Сянки – Львів курсуватимуть без зупинок у Самборі.

У суботу вранці ми телефонували до нашого основного автоперевізника – керівника АТП-14608 Івана Романяка – чи надійшли йому уже якісь вказівки? Відповів, що обіцяли зателефонувати зі Львова, але у другій половині дня запланував нараду зі своїми заступниками на предмет жорсткіших умов перевезення пасажирів, щоправда, в чому має проявлятися ця жорсткість, ще не знав. Іван Миколайович не в захопленні від повної зупинки транспорту – все це уже пережили з великими збитками навесні.

Роман ПОГОНИЧ.

Вас це може зацікавити